| Alin0001 a întrebat:

Cum imi pot recupera adresa de messenger? M-am trezit ca nu mai merge, nu stiu din ce cauza, probabil cineva mi-a spart parola. Va rog mult, ajutor! Am incercat o groaza de chestii dar nu imi mai aduc aminte ce am raspuns la intrebarile alea!

1 răspuns:
| Muhibbi a răspuns:

Mai, daca chiar nu mai stii parola de la Messenger, nici intrebarile, ia-ti adio de la acea adresa de e-mail. E-mail-ul este principalul, daca ti-ai fi pierdut parola la Facebook/Twitter/Instagram/etc., ai fi putut sa ti-o recuperezi cu e-mail-ul.Dar daca ai pierdut e-mail-ul... Imi pare rau pentru tine, fa-ti cont nou.