| ciausiszabellaa a întrebat:

Cum impresionezi un baiat care nici macar nu se uita la tine? Cum il faci sa te vada?

Răspuns Câştigător
| BadCliché a răspuns:

Hei ciausiszabellaa happy Ca sa faci primul pas incearca sa te bagi in seama cu el printr-o scuza ["Buna,esti cumva prieten cu Andrei?", "Imi pari cunoscut. Eu sunt 'x', pe tine cum te cheama? ]. Daca acest baiat te cunoaste insa nu te baga in seama,incearca sa iti faci o relatie buna cu unul din prietenii/prietenele din gasca lui, astfel incat sa te poti infiltra si astfel sa te observe. Insa uite un sfat. Niciodata sa nu te schimbi pentru un baiat. Ramai asa cum esti tu, pentru ca calitatiile adevarate impresioneaza o persoana, nu cele false. Daca dupa un timp el nu o sa le vada, e pierderea lui. Mult succes si sper ca te-am ajutat! >big grin

| ciausiszabellaa explică (pentru BadCliché):

Cel mai bun sfat pe care l-am primit vreodata! Ai funda!big grin

| BadCliché a răspuns (pentru ciausiszabellaa):

Merci >big grin