| Anonima26985 a întrebat:

Cum incep o conversație la scoala cu băiatul de care îmi place? Ce ii zic? funda

Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

Il întrebi ce face. Si apoi usor usor mai pui alte intrebari. Si il întreb i dacă se supără dacă vorbești cu el.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cum sa intrebe fata asa ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal este sa-l lasi pe el sa inceapa conversatia, ca sa nu te refuze si sa fuga de tine!

| Anonima26985 explică (pentru Violleta2022):

Și dacă el nu o face?(p.s. e timid )

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Violleta2022):

Chiar sunt curios ce baiat ar refuza instant o fata si ar fugi de ea, exceptand cazul in care fata este groteasca / miroase oribil.

| Anonima26985 explică (pentru FaraNume1245):

Eu zic că sunt o fata ok și doar as vrea sa vorbim puțin dacă vrea și el... miros a parfum și nu cred că l-ar deranja asta! Nici eu nu cred că ar fugi

| FaraNume1245 a răspuns:

Zambeste-i si intreaba-l ce face. Nu-l intreba daca se supara ca vorbesti cu el.

| Anonima26985 explică (pentru FaraNume1245):

De ce sa nu îl întreb dacă se supără? Ar fi politicos din partea mea sa întreb pentru a nu-l deranja

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Anonima26985):

Nu-i nevoie sa-l intrebi. Daca nu vrea sa vorbeasca cu tine, o sa-ti dai seama din reactiile lui.

| Anonima26985 explică (pentru FaraNume1245):

Ai dreptate