| Roxana0606 a întrebat:

Cum invatati lectiile la biologie?
Nu. mi place deloc bilogia si profesoara mea ce draga ma pune sa merg la biologie iar eu nu stiu deloc biologie sunt varza!
Cand i.am zis ca nu vreau a inceput sa urle... de parca invata ea nu eu
FUNDOAIE... big grin

2 răspunsuri:
| gianina14 a răspuns:

Pai citeste si uh cate o lectie pe zi, trebuie sa-ti ramana ceva in minte si oricum cu cat inveti mai mult cu atat nu stii nimic.Si eu am fost la olimpiada si crede-ma este destul de greu, multe intrebari dar asta ea... Daca tie nu ti place biologia nu trebuie sa te strofoci cu invatatul, pana la urma este vina ei ca te-a obligat sa te duci...
fundita?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Pai intai.ce cls esti?
si 2) ia-o logic.adica fiecare lectie are legatura cu cea dinainte si are o logica ca in viata de zi