| madalinutzamada a întrebat:

Cum mi-as putea recastiga cea mai buna prietena? acum vreo 3 luni ne-am certat si n-am mai vorbit cu ea... ce pot face? ea nici nu vrea sa auda de mine iar mie mi-e dor de easad. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Picipuu a răspuns:

Si eu am patit la fel sad dar la inceputul anului asta am mers la ea si mi-am cerut scuze pentru orice am facut i-am spus ca mi-a fooost dor de ea foarte mult si ea mi-a zis la fel :X Amandoua am fost fericite ca ne-am impacat si suntem impreuna
Desi e foarte normal va intr-o prietenie sa existe certuri sad dar cine trebuie sa faca primul paswinking
Incearca...macar sa stii ca ai facut orice ai putut sad
Spune-ne daca a functionat si daca nu insemna ca nu erati CELE MAI BUNE prietene...sad E foarte greu sa gasesti o cea mai buna prietena si la fel de greu s-o pierzi