| Fjdswygcffg a întrebat:

Cum pot creste încrederea în mine? Sunt foarte nesigura pe mine.

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai trebuie analizata problema, care este cauza pentru care este nesigura pe tine? happy
Ce te ingrijoareaza? Ce te nelinisteste? La ce te gandesti? Sigur este ceva acolo ce merita spus ^_^

| mentholinks a răspuns:

Cum se manifesta nesiguranta asta? Trebuie sa te gandesti ca doar tu esti importanta.

| blairelovesmusic a răspuns:

Ai nevoie de un animal de companie.

| Byb2001 a răspuns:

Si eu sunt la fel.

| AlexValentinn a răspuns:

Increderea in tine se poate creste facand chestii care iti plac, avand un cerc de prieteni cu mentalitate ca a ta sau sa iti propui niste chestii si sa le indeplinesti, niste obiective. Poti sa cauti si pe google cum iti cresti increderea in tine, sunt atatea site-uri cu metode de genu.

Răspuns utilizator avertizat
| Sorin_Zamfir_1992 a răspuns:

Sportul te ajuta foarte mult la creșterea încrederii deoarece în timpul exercițiului creierul eliberează dopamina și pe lângă asta vei culege roadele sportului și când te vei uita în oglinda vei arata mai bine