| Dyony01 a întrebat:

Cum pot modifica zborul pe wizz? Stiu ca este posibil dar care sunt pasii? Imi spune sa intru pe pagina cu rezumatul zborului. Dar rezumatul zbotului unde il gasesc? Pe biletul online? Nu mi.am facut inca check-in-ul. Nu stiu cum sa fac. Help

1 răspuns:
| Kinirin a răspuns:

Cel mai bine suna compania si intreaba acolo. Daca vrei sa schimbi data, va trebui sa platesti o taxa care nu merita platita...mai bine iei alt bilet dupa parerea mea. Dar cel mai bine ia legatura cu cineva de acolo si o sa iti spuna ce si cum si cat este de plata.
Aaa, si pot sa ti-l modifice ei daca le spui ce sa schimbe.