| YLLL a întrebat:

Cum pot sa aflu la hi5 adresa de email a cuiva? O fata si. a facut un hi5 si a pus poze cu cea mai buna pr a meaangry cum as putea sa aflu cine ii?

9 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

La search cauti dupa adresa ei de mail!@yahoo.com,...@hotmail.com sau ce cont are ea.

| just4fun_8801 a răspuns:

Nu ai cum sa afli adresa de e-mail din cauza protocoalelor de securitate implementate de administratia site-ului. Poti sa o afli doar intreband direct acea persoana

| gossipgirl a răspuns:

Dai un mesaj pe privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai sa afli niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mi-o dai pe mata iti spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff pe http://hi5.bitshare.ro/ am aflat adresa de email. o cautasem de un an si mi-am pierdut speranta, pana acum. Multumesc gdibogdan :*

| darknet a răspuns:

Din pacate nu se poate. That's why hi5 sucks.

| gdibogdan a răspuns:

Se poate afla adresa de email a unde-i adrese de hi5 cu site-ul --> http://hi5.bitshare.ro/ copii adresa de la profilul persoanei dorite si o pui pe acel site, apoi dai search!