| デイダラくん a întrebat:

Cum pot sa devin nepasatoare? cand cineva ma supara abia adorm noaptea si nu ma pot gandi la altceva...nu stiu dati-mi niste trucuri sa fiu mai indiferenta si mai nepasatoare...prea ma strofoc din orice va implor help, mersi

dau fundita

Răspuns Câştigător
| LCD a răspuns:

laughing
ce amuzant esti king
''lasa-i dracu''
laughing
nu stiu straight face
si eu sunt asa...adica nu chiar in legatura cu oricine dar nu imi place ca nu pot fi si eu mai nepasatoare.eu ma consum si altii.oh go on

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Si eu le pun la suflet pe toate, nu e bine discut cu multi prieteni si toti imi spun acelasi lucru'' daca vrei sa nu ai probleme, trebuie sa fii putin cam nesimtit ''. Asta imi este constructia si nu am cum sa fiu alt cumva.

| デイダラくん explică:

Kinjg habarn-ai cat mi-ai ridicat moralullaughinglaughing

| paulthe1 a răspuns:

Indiferenta e o arma, http://master-brainpower.com, citeste si o sa-ti dai seama!

| ANNIE ARE A OK!Smooth Criminal a răspuns:

Nu mai vb cu ei lasa-i dracu!