| meandmylifesux a întrebat:

Cum pot sa imi salvez relatia de 3 ani? El nu mai are rabdare deloc cu mine...si nici sentimente nu mai primesc de la un timp. Sunt disperata, nu pot traii fara el! Nu inteleg cauza si nu vreau sa il pierd, e din ce in ce mai pasiv. As dori idei sa pot schimba ceva ...sa il recuceresc.

Răspuns Câştigător
| Strunfi a răspuns:

Parerea mea este ca stai prea mult pe capul lui, lasa-l sa iasa singur cu prietenii si du-te si tu cu prietenele tale si asteapta sa vrea el sa iasa cu tine. putina indiferenta iti va arata daca te iubeste, daca nu lasa-l fara remuscari.

2 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Relaţiile lungi sunt plictisitore. Găseşte altu'.

| Dianna21 a răspuns:

Cum adica nu mai are rabdare cu tine?
Pai daca se comporta asa, poate nu mai simte nici o atractie pentru tine.
Nu tot timpul poti face persoana pe care o iubesti tu. sa te iubeasca si ea la randul ei sad.
Cel mai bine ar fi sa vorbiti deschis happy.
Poate o veti putea rezolva asa. daca nu. inseamna ca nu a fost sa fie puppy dog eyes
Baftaa ^^