| Liqua a întrebat:

Cum pot să o conving pe o veche prietenă care acum locuieşte în Grecia că o iubesc nespus de mult? i-am mai spus, şi ea are sentimente pentru mine dar nu este convinsă spunând asta doar pe mess.amândoi avem 14 ani! cum o conving? fundă şi nu daţi id sau altele, doar răspundeţi.mulţunesc

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Spune-i. Spune-i ca daca ai putea sa ii demonstrezi, ai face-o.

| kobra12 a răspuns:

Neinteresant

| AntoniaRaluca a răspuns:

Incearca sa ii trimiti o scrisoare cu o poezie de dragoste... poezia pe hartie ramane..pe mess poate da delete...