| CutuMic a întrebat:

Cum pot sa scap de cosuri...cine are cele mai multe solutii, creme si medicamente sau alte variante primeste fundita...

Răspuns Câştigător
| LolaKissTheGirl a răspuns:

De la Nivea orice e bun. Poti sa-ti iei orice. In cateva zile iti trece imediat si daca nu ma crezi intra aici si uita-te la parerile oamenilor http://www.tpu.ro/......parerile/. Numai bine!

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Zinerith si agnesol sunt foarte eficiente.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Mersi pentru apreciere, CutuMic! Iti doresc sarbatori fericite, numai bine si o vacanta placuta!

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Aici sunt cateva ponturi http://sideris.ro/......tru-acnee/ dare u folosesc produsele de la Clearskin Avon. Am masca si un baton cu acid salicylic. Sunt foarte bune si pe mine m-au ajutat foarte mult. Si iti poti cumpara Doina emulsie nutritiva cu extract de castraveti care la fel este foarte buna :) sau multe creme de la farmacie. Sunt produse pentru acne facute de farmaciste foarte bune. Am incercat si sunt ok. Am citit pe net de Betadina, care iar cica este foarte buna…ink una Zineryt, Avene. gelul spumant Keracnyl. Sper ca ti-am fost de ajutor. O seara placuta!