| Mogiojojo a întrebat:

Cum pot sa scap de starea acuta de lene si de 'chef de nimic'? Pur si simplu nu ma pot ridica din pat ceea ce ma impiedica sa fac lucruri. Ceaiuri sau ceva?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Lenea,nu exista tratament pentru asta, consuma mai multe fructe, macar iti da un puls de energie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Parcă am mai discutat cu tine.
Lenea ta este reală sau te prefaci?
Cineva îți dă de mâncare. Rău face.
Dacă ar trebui să îți câștigi pâinea singur, cum se zice, poate ți-ar trece, dar nu-i sigur.
Știu pe cineva care mănâncă la cantina săracilor, care e ca și tine.

| Mogiojojo explică (pentru sadrian46):

Lenea mea chiar e reala. Nu imi da nimeni de mancare.

| sadrian46 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Și ce mănânci?
Despre lenea reală am putea în privat.
Asta dacă chiar vrei să scapi, dacă nu, vorbim discuții de cabană.

| Mogiojojo explică (pentru sadrian46):

Esti cumva doctor sau?

| sadrian46 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Am atâtea cunoștiințe de medicină încât am dat consultanță la o masterandă și la un doctorand în medicină, pe specialitatea psihiatrie, ca să își facă lucrările de licență, dizertație. Mai mult nu pot să spun, că sunt secretele lor, nu ale mele. Asta dacă mă crezi și te ajută la ceva să afli.

| GirlOnline81 a răspuns:

Eu când ma plictisesc fac karaoke in baie. Și când ma plictisesc de asta, plec. Undeva, oriunde...