| Anonimus02 a întrebat:

Cum pot sa slăbesc repede? Am 1.57m si 50 kg la 13 ani ceea ce e mult pentru mine. In partea de sus sunt relativ ok in timp ce picioarele sunt grase. Nu mănânc prea multe porcarii si faceam sport cam 4 ore pe saptamana. Acum ca e vara ies cu rolele aproape in fiecare zi. Daca continui asa o sa slăbesc?

1 răspuns:
| Glitter0203 a răspuns:

Si eu am exact aceeasi inaltime, greutate, varsta laughing Coincidenta. Vara trecuta am avut 49 si am slabit 7 kilograme plimbandu-ma cu rolele si eliminand dulciurile/painea din alimentatie. Din cauza unor probleme de sanatate mi s-a interzis un timp sa fac sport si am luat o multime de suplimente alimentare, motiv pentru care m-am ingrasat la loc. Acum vreau sa slabesc macar pana la 45. Un mic sfat: incearca sa o iei usor, ca sa nu iti dai corpul peste cap laughing Multa bafta! (Poti sa mananci cat mai multe fructe-ai grija la fructoza- si legume fiindca acum e sezonul lor)