| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de emotii? Eu cant, dar atunci cand am un public mare(300-400 persoane) incepe sa-mi bata inima tare, sa-mi tremure vocea(asta e cel mai groaznic lucru everrrr), si sa imi transpire mainile. De incurcat nu ma incurc, si daca ma blochez improvizez pe loc ceva. Dar ce sa fac sa nu mai am chestiile astea urateeee? Ca ma omoara cu zilele.
Dau funda happy

1 răspuns:
| OMEGALIN a răspuns:

Inchide ochii si asculta ce canti, muzica te poate scapa de orice frica, imagineaza-ti ca esti singur/a
Si daca acei 300-400 persoane te asculta, inseamna ca le place cum canti si de aceea nu trebuie sa iti fie frica big grin
Sper ca te-am ajutatwinking