| fashiongirl97 a întrebat:

Cum pot scapa de niste cicatrici lasate de o alergie? in scurt tipm, adica 2 saptamani, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Raul1510 a răspuns:

Exista in farmacii niste plasturi care omoara alunitele/negii/cicatriile. du-te la farmacie si cere-i plasture pentru negi/alunite/cicatricii. cum vrei tu. are o solutie verde inauntru si aplici plasturele in asa fel incat solutia aia verde sa poata patrunde in cicatricie, de fapt. depinde ce cicatrici ai tu. daca sunt iesite in afara. ai nevoie de plasture. daca sunt numai urme, curbari. de alea nu stiu nici eu cum sa scapi.
Funda?