| Maryyuss a întrebat:

Cum pot scapa de posta de mancare? am un 1.70 m si 81 kg si chiar vreau sa slabesc, alerg dimineata cate o ora deocandata la sala nu pot sa ma duc inca din motive personale.in fine vreau sa stiu cum pot sa scap de aceasta pofta de a manca?

Răspuns Câştigător
| lovegirl123 a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti la mancare si daca nu poti gasesteti o ocupatie care sa te atraga si sa nu te mai gandesti la mancare eu asa am facut si mergehappy