| xJustxAxKidx a întrebat:

Cum pot scapa de punctele negre si de cosuri? cum sa le acop daca exista o solutie va rog dati`mi site`ul...

Răspuns Câştigător
| Simonyka a răspuns:

De cosuri scapi repede cu Zynerit[http://acnee.info/zynerit-tratament-acnee-este-bun-pentru-tine/137] este eficient. Plasturi pentru puncte negre...si plus fa o baie de aburi la fata si foloseste un exfoliant, te va ajuta...sau mergi la un cosmetolog si fa o curatare profunda a fetei, succes!

2 răspunsuri:
| JadeT a răspuns:

Nu cred ca sa apelezi la cremele de pe internet e o solutie buna, pot sa iti recomand o crema de la avon ClearSkin este doar 10 lei trebuie sa te dai cu ea pe fata dim si seara masezi si clatesti,dupa aia te speli si cu sapun nu cont solid sau lichid,asta in fiecare dim si seara si cosurile o sa dispara treptat, dar dupa prima spalare ai fata mai fina, si tot de la avon este si o crema pentru puncte negre tot in jur de 10 lei, eu am scapat de ele, si acum inca mai folosesc crema de la clearskin si sapun ca sa imi mentin fata fina fara cosuri.happy

| IulySweet a răspuns:

Poti sa folosesti o crema naturala VivaNatura, cu argila activa si propolis. este foarte eficienta si nu are ce sa iti faca rau pentru ca este din plante. eu zic sa o incerci.