| Claudia_3811 a întrebat:

Cum pot trimite o intrebare pentru bravo girl? La rubrica body and soul!

Răspuns Câştigător
| PurpleLadybug a răspuns:

Pai poti trimite o scrisoare la adresa redactiei Bulevardul Dimitrie Pompeiu nr. 6, sector 2, Bucuresti, mentionand pe plic rubrica la cre vrei sa apara "Body & Soul" sau "Love & Sex", sau poti sa trimiti un e'mail la adresa: drlove@bravonet.ro
take carepeace sign

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu su-s sigura ca nici eu nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n-am! sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu'sh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa trimit dar in revista nu da decat un site si anume drlove@bravonet.ro si nu stiu cum as putea trm un mail...:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...asta caut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar si eu vreau sa aflu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici o idee si eu as vrea sa stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu asta incerc si eu dar. :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe site, proasto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...dar as avea si eu o intrebare cum sa fac sa trec peste o rel si sa nu ma mai gandesc la acel tip

| Daniela121986 a răspuns:

Uita-te in revista bravo girl la rubrica love si sex

| iuliaaaa a răspuns:

Uite'te in revista bravo girl si la rubrica body g soul sau love g sex iti da un chenar cu adrese la care poti trimite scrisoare sau mail!:*

| Elena_Mirabela_1997 a răspuns:

Nu stiu ca si eu vreau sa trimit o intrebare