| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot uita sau scoate din cap si inima persoana pe care am iubit-o si la care inca tin!? Intre noi nu mai poate fi nimic si cel mai dureros e ca o vad in fiecare zi...

2 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Incearca sa te gandesti la raul pe care ti l-a facut si la cat de greu iti e acuma sa il/o uiti dar cu timpul va trece tot puppy dog eyes Asculta niste muzica, scrie ce iti trece prin cap si orice altceva te poate face sa te simti in largul tau smug

| TheAG a răspuns:

Am trecut si eu prin asta..trebuie sa nu te mai gandesi, sa o ignori chiar daca mai ai scapari..si dupa un timp o sa te simti mai bine, timpul vindeca laughing