| Fedaskyn a întrebat:

Cum poti, in timp ce prietenul tau este extrem de stresat, sa-i provoci un mini soc sau ceva de genul care sa-l scoata din starea aia super incordata si stresata (asta in timpului unui test sau ceva, deoarece prietenul meu devine foarte anxios la teste si as vrea sa stiu daca pot, in timpul testului, sa-l fac sa-si uite anxietatea deoarece inainte de test nu are niciun efect, iar in timpul testului nu stiu cum il pot calma)

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Stai langa el in timpul testului? Sa nu il incurci mai rau.

| Fedaskyn explică (pentru darrio2007):

Se incurca si singur, nu-i aia problema. Pur si simplu voiam dar sa-i fac ceva sa-l scot din "transa" aia de agitare pe care o are.

| Andreeush a răspuns:

Inscriel la niste cursuri de yoga sau dul la un psiholog.

| Fedaskyn explică (pentru Andreeush):

Nu s-ar duce... dar mersi de idei

| SG1995 a răspuns:

O felație neașteptată e chiar un șoc.

| Fedaskyn explică (pentru SG1995):

Mersi de raspuns, dar nu este un lucru utilizabil intrucat si eu sunt baiat...