| stefylary a întrebat:

Cum poti trece usor peste o relatie?

Răspuns Câştigător
| Dudyy a răspuns:

Stai cu prieteniii, distreaza-te, iesi afara, orice ai face nu sta inchisa in tine, colaboreaza cu oamenii si fara sa observi vei uita de el. Bafta, stiu ca vei reusii:*

9 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Oricat ai fi de implicat(a)intr-o relatie, atunci cand esti convins(a)ca aceasta continua sa degenereze, sa contravina dorintelor tale si sa spulbere sperantele pe care le-ai investit, atunci trebuie stopata.Nu e niciodata usor,dar nu merita investit timp si sentimente acolo unde consideram ca orice am face, nu merge. Apoi, odata hotararea cluata, trebuie meditat asupra acestor lucruri, pentru a nu ne influenta actiunile viitoare.

| CosminC86 a răspuns:

Poti trece usor peste ea formand alta.

| Ƨirenia a răspuns:

Gândeşte-te la părţile rele ale acelei relaţii şi spune-ţi: " Ce bine c-am scăpat de ele..."

| GumiFreeStyle a răspuns:

Stai cu prietenele tale, uitate la filme[exceptan de love] incerca Distinarie Finale.e tare :d. Sau ..pai
um. thinking
Asculta muzica si danseaza[inerca sa inventezi un dans]....si..scuz enu mai am idei.

| Dudyy a răspuns (pentru GumiFreeStyle):

Serios? Destinatie Finala? II dai unei fete sa se uite la filme horror?

| GumiFreeStyle a răspuns (pentru Dudyy):

NU as spune chiar Horror, pe mine nu m-a speriat.
Si da ii dau de horror eu sunt fata si asa am trecut peste...doar nu i-as da ceva de dragoste nu? Si nici aventura sau actiune ca mereu cuprind cupluri tongue.

| Dudyy a răspuns (pentru GumiFreeStyle):

Bine nu e chiar horror. adica nici pe mine nu m-a speriat dar totusi. poate nu e genul ei...

| GumiFreeStyle a răspuns (pentru Dudyy):

Ca o fi ca nu o fi eu i-am dat un sfat ce o priveste pe ea daca o sa-l faca sau nu.Nu pe tine big grin.
Acum sper ca ai inteles i nu mai ai vre o obiectie happy

| EuRaEu a răspuns:

Nu pui niciun sentiment!