| Carolina1972 a întrebat:

Cum sa dam bacul in iunie? Astia au innebunit la cap? Va dati seama ce note proaste o sa fie? :/

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Cu siguranta cateva zile in plus o sa va ridice notele de la 5 la 10... Il dati mai devreme si scapati mai repede de stres.

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

O să fie note proaste pentru cei ce nu învață.
În timpul carantinei ar fi util să vă luați programa de bac, să învățați și să lăsați serialele și alte activități deoparte.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca taceai, filozof ramaneai.

| Dalmore a răspuns:

N-ați avut timp să învățați? laughing Va mai taie și din materie. Practic, o sa aveți un bac simplificat ca pentru retardați. O să luați 10 pe linie.

| Raniaa a răspuns:

Aveți jumătate din materie! Poate dacă nu v-ati mai uita atât la seriale și ați mai pune și mâna pe carte, notele vor f mai bune!

| Carolina1972 explică (pentru Raniaa):

Eu crede-ma ca nu ma uit la niciun fel de serial! Nu am timp nici pentru carte, decat dupa masa si seara. Eu nu locuiesc cu parintii, locuiesc cu prietenul meu si trebuie eu sa ma ocup de gatit, curatenie, spalat si tot ce tine de apartament. Te rog data viitoare nu judeca o carte dupa coperta ei! happy

| Raniaa a răspuns (pentru Carolina1972):

Nu este vorba de a judeca o carte după coperta ei! Ci mai degrabă de a prioritiza lucrurile! În momentul acesta, mai important pentru tine este acel nenorocit de bac, o lună, două trebuie să muncești un pic mai mult. Prietenul tău ar trebui să te înțeleagă, să te ajute și sa-ti mai i-a ție din sarcini!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Carolina1972):

"trebuie eu sa ma ocup de gatit, curatenie, spalat si tot ce tine de apartament", nu faceti asta impreuna? Gen tu faci jumatate din ce-ai enumerat si el cealalta jumatate.

| NewestHere a răspuns:

Ce jumătate din materie? La mate s-au scos polinoamele care erau șanse de 40% să pice la subiectul 2 (deci practic nimic util că tot legi de compoziție ar fi picat ), iar la română s-au scos 3 opere care nu au picat niciodată... Moromeții avea șanse să pice, in rest e același de învățat... La celelalte nu stiu că eu am dat la fizică din clasele a 9-a și a 10-a. De ce comentați ca proștii dacă nu aveți habar cu adevărat. Este nevoie de opinii pertinente, nu de păreri idioate.