| wtxwhdxifdjebdd a întrebat:

Cum sa evit cat mai mult calculatorul in timpul saptamanii? In timul scolii.Nu-mi spune-ti sa invat ca ar fi prea de tot laughing).Iesitul cu prietenii e exclus pana sambata,ca am ore, le mai fac si dupa-masa.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tactu poate sa puna o parola ca sa nu intri si asa nu-ti arde de PC.

| wtxwhdxifdjebdd explică (pentru mgtow):

Faza-i ca nu ma indur sa-i spunlaughing).

| IsabelaIssa a răspuns:

Dar de ce exculzi invatatul? Nu trebuie sa inveti? Nu ai teme? Iti faci temele, iti faci un program de 2 ore pe calculator, restul alte activitati. Iti ajuti parintii prin casa, te uiti la un film, dormi.

| cQsm1N a răspuns:

Pai depinde la cat ajungi tu acasa? Te-ai putea pune sa te uiti la un film la tv si poate mai uiti de comp! :d