| loveanime059 a întrebat:

Cum sa fac ca sa am ochii mai mari, am ochii foarte mici si ma strica, cel putin e parerea mea, in afara de machiaj ca sunt in generala si nu ma lasa profesorii sa ma machiez straight face
P.S

Răspuns Câştigător
| LittleMønster a răspuns:

Iti faci o operatie estetica, altfel nu ai cum exceptand machiajul.Chiar daca nu ai voie cu machiaj eu iti zic totusi unul subtil, sunt sigura ca nu o sa iti faca observatie.

| Anna91 a răspuns (pentru LittleMønster):

Exista vreo operatie estetica, prin care sa ne marim ochii? ...eu chiar sunt complexata de acest lucru si i-as vrea mai mari

| loveanime059 explică (pentru Anna91):

Si eu la fel sunt sad

| LittleMønster a răspuns (pentru Anna91):

Exista.

| loveanime059 explică (pentru LittleMønster):

Aha, si care este?

| LittleMønster a răspuns (pentru loveanime059):

Nu stiu, dar daca esti interesata de o operatie, poti merge sa vorbesti cu un specialist sa vezi in ce consta.

| Anna91 a răspuns (pentru LittleMønster):

Eu am trimis 2 e-mailuri la domnii doctori esteteticieni si am primit raspuns ca, din cate stiu ei, nu prea se poate face nicio operatie estetica.De accea daca stie cineva, sau si-a facut cineva vreo operatie de genu, poate sa ne dea cateva informatii? multumesc