| RosalinaB a întrebat:

Cum sa fac ca sa fiu tare, sunt foarte fina, mii dor de fosta colega, mereu imi aduc aminte si imi curg lacrimi, nu vreau sa pling dar lacrimile singure curg, iata asa se intimpla si in alte cazuri, ce pot face, sa fiu mereu vesela? si tare (((

5 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Buna!
Pot sa spun ca ma bucur ca mai e cineva care'si aduce aminte de amintiri si incep sai dea lacrimile, dar in acelasi timp ma intristeaza lucrul asta.
Vara asta a fost fff frumy :X si aveam un prieten care a plecat la Bucuresti si acum toata gasca e intristata, dar ne inveseleste faptul ca vine peste 3 samptamani :X
Incearca sa tii inca legatura cu ea, sa afli cand mai vine in oras sau in cel mai rau caz daca e moarta ( doamne fereste ) viziteaz-o la cimitir sad.

| noi3 a răspuns:

Sti, oamenii cei mai veseli ascund in ei o mare tristete.
nu incerca sa te minti.
chiar, sti diferenta dintre veselie si fericire?
in lumea de azi, sensibilitatea duce la eliberare happy

desi, doare foarte tare... gandeste-te ca detii ceva foarte pretios.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Incearca sa nu te mai gandesti la ea viata merge mai departe cu suisuri si coborasuri. : )

| RosalinaB explică:

Hey ea e cu mine intr-o scoala,doar ca vreau sa fiu tare,mii ft dor, ca stam si cu glumim intr-o banca acum e trist, si mai inscurt... big grin

| FitzzeDeCopil a răspuns:

Pentru inceput stiu cum e sa iti pierzi cel mai bun prieten...dar stai linijtitha o sa iti faci noi si noi preteni si prietene doar sa stii pe cine sa alegi ca cel mai bun amik.De exemplu gasejteti si uh o activitate care te face sa uiti de probleme( uite pe mine ma pasioneaza desenul, ma face sa uit de greutatitongue) daca dorejti putem vb sunt mai mereu bine dispusa poathe te poth ajutha sa uiti tongue add: fitzze_de.copil