| GabrielaCriss a întrebat:

De ce uneori lacrimile curg fara ca eu sa vreau?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Poate din tristețea sufletului tău.

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Uff,iar o sa devin un sentimental.Deci Lacrimile omului provin de fapt din strafundurile inimi, care sub presiunea focului care mistuie in fiecare om in momentu in care gaseste aceea persoana care la dreptul il face/o face sa se 'aprinda' (nu in sensul erotic,sau poate?)Unii oameni pot da semne gresite, noi nu le integem(sau nu vrem)Ne lasam dusi de val, O data ce acel foc a fost aprins, cu timpul condensul se produce cand el nu este tinut sub 'observatie' Fara sa vrem, uneori marim focul sperand sa incalzim Polu nord indepartat al acelei persoane care a pornit focul intentionat.Suntem 2 firi total diferite.
Unele persoane nu au costum de azbest, se frig, se ard pana la oase(acele persoane care nu ne plac de ele si ele ne plac )Alteori cadem noi in mijlocul tinutului rece cu focul pornit.Care-s sansele sa scapi fara sa produci o 'mare de condens' ( lacrimi) pe scurt.Sunt un tip care nu ma las usor la 'piedicile' in dragoste, asta-i punctu meu slab.Sunt incapatanat pana la moarte, sunt in zodia scorpion (cred ca se explica)capul sus, daca vrei sa mai citesti 'texte siropoase' da-mi pm, am un blog cu texte de genu devil

| darrio2007 a răspuns:

Alergie,o iritatie.Si cand casti de somn mai lacrimezi.

| PedoBarbie a răspuns:

Nu cred că lacrimile gândesc singure şi fac ce vor.

| Madayna a răspuns:

Poate esti alergica la ceva.

| SweetChild1 a răspuns:

Pentru că ești special/ă.

| Cigarettă a răspuns:

Poate din cauza alergiei, sau a frigului, sau că ţi-a intrat ceva în ochi.
Şi mie îmi curg des lacrimile şi nu ştiu de ce[ mai ales la şcoală]. Unoeri chiar mă enervez că mă tot mânjesc de rimel... straight face...