| friptuleakviktor a întrebat:

Sal TPU, ma numesc viktor si am 13 ani, nu stu de ce se intimpla asa dar imi dau lacrimila in orice caz (de bataie de dragoste)parca nu ma simt trist sau sa vreau sa pling dar asa imi vin lacrimi iar dupa 1 minut e totul in ordine, ce as putea sa fac sa fiu mai tare rezistent. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cr1st1ii a răspuns:

Nu pune la suflet, incearca sa ignori ceea ce te aduce in starea asta, prima data iti va fi ft greu, dupa o sa vezi incet incet cum avansezi. funda daca vrei, mersi happy

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E din cauza hormonilor, ai 13 ani, esti la pubertate, o sa iti treaca cu timpul, relax big grin

| friptuleakviktor explică (pentru BiuL):

Ok,sper pe la 14?

| dodo222 a răspuns:

Nu mai pune la suflet, nu mai lasa sa te afecteze..incearca sa devii indiferent si gandeste-te la lucruri pozitive incearca sa vezi multe filme de comedie o sa te ajute happy

| Windows95 a răspuns:

Ăăăă...Ai încercat s-ă te duci la un psiholog?

| Gehinnom a răspuns:

Prietene,
1. Invata sa scrii
2. Ce dragoste vrei la 13 ani?

| ByuBia a răspuns:

Uhm...eu cred ca sa fii mai sensibil e destul de ok. Poti sa te gandesti la chestii frumoase sau in acel moment sa strangi ceva sau sa faci ceva anume ca sa nu "iti mai curga lacrimile"