| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac freza emo am parul ceva mai scurt.

24 răspunsuri:
| Antrax a răspuns:

Trebuie sa te vopsesti brunet, parul pe ochi
http://images.google.com/......tp?/images

alege de aici:P

| SweetCandy a răspuns:

Vopseste-l roz q negrurolling on the floorrolling on the floor

| albastrel a răspuns:

Fa-ti tepiwinking

| albastrel a răspuns:

Lonelyshadow m-am speriat cand am intrat pe linkul tau big grin
pe al doilea nici nu am mai indraznit sa dau clik big grin

| alexam a răspuns:

Tunde-te chel sau cheala! laughing Se vede ca sunt chiar,, varza,, copiii din ziua de azi! laughing Asa o sa ii intreci si pe cei mai emo emolagii! laughing

| alexam a răspuns:

Tunde-te chel sau cheala! laughing Se vede ca sunt chiar ,,varza,, copiii din ziua de azi! laughing Asa o sa ii intreci si pe cei mai emo emolagii! laughing

| el3ctronizenT a răspuns:

Vopseste. te negru albastrui si pune-ti extensii de par in fata pentru bretonwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Impodobeste parul cu lame happy atunci toti o sa te creada...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara o peruca deja aranjata happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa fac si eu o freza emo la 10 ani si vb serios cine imi zice plssssssss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai parul foarte scurt la spate il poti face tepi si in fata bretonul intr-o parte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am freza emo! fileazaty parul faty breton pe ochiilaughingspor la tapat! fixativ sau spuma si gata si ca accesoriu o fundita eu asa sunt:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Breton asimetric ...filat sus pentru tepi sau pentru tapat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Destul de bune unele idei eu am parul ceva mai scurt in fata dar si la spate as vrea sa imi fac tepi iar in fata as incerca ttushi sal dau pe o parte dar nu sunt prea sgura ca imi va sta bine ca mai sunt si blonda nu prea stiu daca ma reprezinta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar vreau si eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am
parul lung

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faza dura, si mie imi place freza emo, am freza de aia dar sunt rapparitza asa ca nu conteaza parul nu e problema voastra, daca ei/lui ii place freza emo asta e, PROBLEME? nu mai comentatii voi ca si gen hai sictir ce iti trebuie tie freza emo si incearca sa o convingii nu trebuia sa ii zici freza emo chiar, zii si tu in sus mai cu volum, breton pe o parte si jos la varfurii drept... aa si inca ceva freza emo chiar e dragutssa la fetewinking si un baiat emo arata chiar bine`ewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba frate baiatu a zis ca ARE PARU SCURT ce nu intelegeti nu-i mai ziceti ca lasstil sa creasca si din alea daca il are scurt si omu vrea acum freza emo nu peste nu stiu cate luni cat sa-i creasca ridicatil in tepi sau fa-ti gen justin bieber pana iti mai creste justin nu are freza chiar emo da merge... p. s: nu imi place justin bieber...nu imi place cum canta

| xiLoryix a răspuns:

tongue daca vrei informatii despre emoisme si alte rahaturi da`mi add emo_lory_66

| Catalutsaaa a răspuns:

Omg. Voi ganditi inainte sa raspundeti?! Sau e prea multa munca si cu ganditu asta. straight face

| t3x0 a răspuns:

Frate...lasal sa creasca fa-ti bretonul lasat pe stanga si va trebui sa folosesti o placa pentru indreptat parul si nu-i baga pe ceilalti in seama, lasa-i sa rada cat vor, daca sunt manelisti si eu as vrea parul asa dar e mai grew la mine