| Messi10anonim07 a întrebat:

Cum sa fac o fata sa ma placa?
si pe urma sa iesim impreuna?

Răspuns Câştigător
| MariaMary122333 a răspuns:

Buna!
Daca gasesti o fata frumoasa si te tot uiti dupa ea si ea dupa tine, du-te la ea si intreab-o cum o cheama, spune-i cum te cheama, spuneti-va varsta si legati o conversatie. Dupa ce vezi ca nu e timida si are spirit de observatie cere-i numarul de telefon, cand pleci acasa sau asa poti s-o saluti si sa pleci. NU O SUNA IN ACEA SEARA! Adica azi i-ai cerut numarul, diseara sa o suni, GRESIT! Nu se face asa, sa nu creada ca esti ceva obsedat, fa-te ca ai uitat sau de-astea si sun-o a doua zi. Dupa aceea ve-ti incepe sa vorbiti la telefon si va ve-ti stabili locuri in care sa va intalniti.
SFAT: Nu o presa prea tare, ex:'' Vrei sa fii iubita mea?''(dupa prima intalnire)
Sa nu care cumva sa incerci sa o saruti la prima intalnire! Gandeste-te cat de rusinata ar fi.
Nu fi prea obsedat, ex: te uiti in continuu la ea( ochi, buze), ca fata se sperie, ce sa mai?
Si in ultimul rand, ar fi sa fii foarte grijuliu si sa-i inspiri incredere, adica sa nu se simta ''violata'' daca merge cu tine intr-un loc mai intim.
Esti gata, sper ca te-am ajutat.

| MariaMary122333 a răspuns (pentru MariaMary122333):

Iti multumesc! Inseamna enorm pentru mine!

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fii tu însuți, asta dacă vrei să te placă sincer.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

Vorbeste cu ea, deveniti prieteni apropiati ascult-o vorbiti tot felul de trasnai si dupa ceva timp realizati ca formati un cuplu

| CodreanuC a răspuns:

Ascult-o pe MariaMary122333! Exact la fel ne-a spus si profesorul de fracenza, iti dai seama un profesor ne-a spus la fel

| MariaMary122333 a răspuns (pentru CodreanuC):

Mama e la fel, cadru didactichappy
Iti multumesc!