| Poplhbd a întrebat:

Cum sa fac o fata sama iubeasca daca ea stie ca o iubesc enorm!?

Răspuns Câştigător
| kri a răspuns:

Daca ea stie ca o iubesti enorm totul o sa vina de la sine daca si ea te place! incearca sa o cuceresti pe mine de exemplu ma farmeca cel mai tare cand un baiat ma ia in brate si nu imi da drumul si e asa mai de cartier...depinde si de caracterul ei... orkm nu incerca chestia cu tinul in brate daca nu esti convis macar putin k te-ar place macar 5% apoi o sa vezi tu! sa ma anunti daca merge ok? funda?

| kri a răspuns (pentru kri):

App nu te speria daca nu merge din prima... daca pare nepasatoare da-te la alte fete si vezi km reactioneaza! dar daca nu merge nici asa eu stiu?! inseamna k chiar nu te place!

| yrymya a răspuns (pentru kri):

Cum pot sa fac o fata sa ma iubeasca chiar daca ea nu m a iubeste? eu o iubesc cu adevarat si nu vreau sa o perd cand i-am cerut prietenia mi-a zis ca nu sunt genul ei de baia adica? Ce vrea sa zica cu vorba asta?

| kri a răspuns (pentru yrymya):

Daca i-ai cerut prietenia si ea ti-a spus ca nu sti genul ei de baiat sigur nu-i place km arati...sad in cazul tau nu se poate face nimic vrymya

6 răspunsuri:
| Mdiidn a răspuns:

Nu se poate... doar daca ii arati cat de mult o iubesti si daca sentimentul e reciproc.

| pefata a răspuns:

"fata sa ma iubeasca" insa trecand peste problema asta te-ai lovit de una si mai marelaughing.
Raspuns: Nu exista o metoda exacta dar totul sta in compatibilitate. Va intelegeti bine? Sunteti pe aceeasi unda? Crezi ca ii place de tine?

Off hai sa-ti dau un pont desi nu as fi vrut.Cauta si uita-te la documentarul "The Secret".

| yrymya a răspuns:

Cum sa fac o fata sa ma iubeasca daca ea stie ca eu o iubesc enorm de mult!? Eu o iubesc cu adevarat si nu as vrea sa o pierd ca nu o sa mai gasesc o fata ca ea nici o data cryingcryingcrying dc imi spune mereu cand ii cer prietenia ca nu sunt genul ei de baiat ce vrea sa zica cu vorba asta?