| luke1000000 a întrebat:

Cum să faci ca un băiat sa te placă?

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Pai de obligat nu ai cum, ori te place ori accepți că nu ai șanse.

| luke1000000 explică (pentru Andreeush):

Daca aflu că nu mă place nici nu mai insist...

| Bizon95 a răspuns:

In afara de cele 100000000 de videoz pe utube
incearca, sa te legi la sireturi in fata lui, in felul asta:
https://www.youtube.com/watch?v=ozJ0S3Fq6TM&feature=youtu.be&t=28

| devilshelp a răspuns:

Sunt vreo 10.000 de clipuri pe Youtube cu tema asta si nu ar avea sens sa scriu acelasi lucru, cauta-le, ai incredere
Totusi daca baiatul te cunoaste si nu te place nu prea sunt sanse sa ii starnesti tu sentimentele, nu prea merge asa. Gandeste-te la un baiat care te-a placut. A incercat sa te faca sa simti acelasi lucru? Cel mai probabil da. A mers? Tu sa raspunzi

| luke1000000 explică (pentru devilshelp):

Sincer...nu prea. Poate a început să-mi placă de el, dar nu de o relație. Mersi pentru răspuns.

| BunaZiuaMerio a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai sani.Nu zic asta sunt eu obsedat sau ceva de genul.Dar e lucrul pe care trebuie sa il aiba oricare fata.De la medii in sus.Pentru ca asta le face fete. Fetele cum ar reactiona daca partenerul nu ar avea organ genital.Acum serios.

1)Sanii
2)Frumusica la fața
3)Desteapta
4)Sa stie sa se descurce singura

| Roxanna77 a răspuns:

Fi tu însuți, afla ce îi place sa facă, fă-te interesantă și dă-te pe lângă el