| popescudorinel a întrebat:

Cum sa fumez in camera mea fara sa afle parintii mei?

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Daca parintii tai fumeaza, nu o sa se simta. Dar daca nu fumeaza, indiferent unde si cum vei fuma, se va simtii. Pa!

| Rockart a răspuns:

La fereastră.

| CastraveteMurat a răspuns:

Am impresia că îți bați joc de noi.
În orice caz, de ce ai vrea să fumezi? Ai habar măcar câte substanțe chimice intră în corpul tău printr-un singur fum? Dacă te-ai apucat de fumat ar fi bine să te lași cât de repede pentru că FUMATUL NU E SĂNĂTOS!

| SaRRaMea a răspuns:

Doamne mai, dar nu iti pare rau sa te ascunzi chiar asa de parinti tai? adica nici eu nu sunt sfanta fata de parinti dar nu fumez pe la spatele lor.Adica mai bine nu ai fuma... poti sa mori, am o colega de clasa care este in stare de moarte de la fumat.Nu esti sanatos la cap.PA

| popescudorinel explică:

Sa ma su... ti

| FataFaraSentimente a răspuns:

Tu chiar esti nebun? sau te prefaci? omule termina cu prostiile, si gindeste-te inainte sa faci, tu stii la ce duce asta? la DEPENDENTA- cel mai vrednic dusman, chiar daca cindva vei vrea sa te oprsti de pacatuit, nu vei putea NICIODATA, vei fi dependent si viata ta se va ruina cu tot cu gindurile tale de raxat

| edihrubiak a răspuns:

Men fumneaza afara, undeva pe deal ( zic si eurolling on the floor ) daca vei fuma inauntru in camera ta te vor prinde degeaba deschizi geamul sau dai cu parfumrolling on the floor tot se simte daca vrei sa fumezi du-te, etc afara undeva dar dupa ce ai fumat nu uita schimbati hainele ia o guma de mestecat, si cel mai important spalate pe maini cu sampon da freacate tare. funda?

| edihrubiak a răspuns:

Dar cel mai bine lasa-te si eu am fumat intr-un timp nu vreau sa zic cati ani am dar m-am lasat si nu voi mai fuma cat traiesc eu pe lumea asta/