| LorraMya23 a întrebat:

Cum sa ii dau fostului meu prieten o replica dura, se leaga tot timpul de actual si nu stiu cum sa ii inchid gura sad. Vreau un raspuns cat mai rapid! big grin.dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| 340kll a răspuns:

Fi atenta! te duci la el si ii spui in felul urmator : daca iti dau o palma iti mut trabucu la spate! si daca mai comenteaza ii dai perversa feminina sa ii deschizi aia de acolo si gata

| LorraMya23 explică (pentru 340kll):

Raspunsul tau a fost cel mai amuzant rolling on the floor))))))...mersi :*

| 340kll a răspuns (pentru LorraMya23):

Oricand cu placere lorra

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Eh, exista multe replici, care depind de orice situatie. Macar stii ca e gelos, si ca inca te mai iubeste.
Importante nu sunt replicile pe care sa le dai, ci sa-i aduci aminte in fiecare ca actualul este mult mai bun decat elwinking

| Musique a răspuns:

Mda,dacă nu era așa prost, mai exista un al 2-lea?

| Elvina a răspuns:

Ii spui> Tu nu stii sa numeri? Unu si cu unu fac doi. Tu si eu facem un cuplu. Tu, eu si el nu. Prezentul e ceea ce conteaza pentru mine, trecutul si viitorul sunt doar iluzii. Bafta!

| 340kll a răspuns:

Mersi pentru funda

| InsideChild a răspuns:

In primul rand cere-i explicatii de ce se ia de iubitul tau, e mult prea superior pentru el, sau il bate gelozia si invidia, apoi spune-i ca daca el nu a reusit/stiut sa te faca fericita, sa lase pe altu sa te faca! happy