| PerfectAngel a întrebat:

Am si eu o problema. Un profesor de o materie care nu o suport de nicio culoare si la care nu raspund chiar daca stiu imi tot zice cand nu vreau sa raspuns si raspund altii in locul meu " Va cheama ana? ca ar fi o mare tragedie " straight face Eu ce sa ii zic sa ii inchid gura odata pentru totdeauna? pentru ca deja m-am saturat de replica ei de 2 bani pe care mi-o zice mereu. Fuunndaa pentru cel mai bun raspuns love struck

Răspuns Câştigător
| Deedeek a răspuns:

Pai...din experienta iti spun ce-am facut profilor cand eram in liceu, impreuna cu alti 2 colegi. Pai: profei de chimie i-am pus rame de jeleu in cap (scarboase din cale afara), profei de info i-am desenat cu creta pe scaun o inimioara si pe fusta neagra se vedea superb, profei de mate i-am impodobit clasa cu OB-uri inmuiate in suc de struguri, profului de bio (necasatorit) i-am cumparat revista pentru copii "Sa invatam sa facem lucru manual", profei de istorie i-am pregatit o sceneta istorica prin care si-a dat seama ca trebuie sa renunte la predat, profei de filosofie nu i-a adresat nimeni niciun cuvant tot anul iar profei de romana ii dadeam mereu acelasi raspuns la orice intrebare: Credem in posibilitati. Daca te ajuta ceva de-aici, spor la lucrubig grin

13 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu inteleg din ce cauza iti este insuportabila materia-poate ar fi interesant sa ne spui si care-i acea materie-, dar comportamentul fixist al profesoarei ce pune mereu aceeasi intrebare mi se pare penibil. Poate ca ar trebui sa o intrebi si tu, cand vezi ca situatia se repeta:"Sunteti chiar profesoara? Fiindca e deja o mare tragedie!"

| PerfectAngel explică:

Nu raspund nici de-ea dracul. Si nu imi e rusine mai ales de ea.
Eu i-am zis " Daca m-ar chema (numele ei) mas omora jur " Si am zis-o cand mi-a zis si ea aia la ora...
Si nu a functionatstraight face
Deciiii se uita asa in 4 parti cand vb cu mine e scunda rau si nu prea are par in cap angry Si are o voceeee de tot rasu, ragusita si urata angryangryangryangry doamne doamne cat o urasccccccccccccccccc angry straight face

| PerfectAngel explică:

Pai numai pot numai pottt numai pottttt x( m-am saturat pana peste cap de ea x( in lucrari vede ff bine ca ii iau 10 si o doare in spate laughing tot zice cas proasta, cum frate cum? ca nu raspund la intrebari in clasa e pentru ca se uita urat la mine si-mi vine scarba de ea. :-& Ma enerveaza pana peste cap, si nu-i mai suport vorba aia.
Deci? Ce sa-i spun si eu sa taca odata dracu pentru totdeauna si sa ma lase in pace?straight face Ca nu a functionat nimic din cate i-am zis pana acum...

| PerfectAngel explică:

Lemonshu, nu draga nu ii raspund ca nu stiu, e o materie usoara dupa parerea mea -.-. bine poate cateodata nu stiu dar...de cele mai multe ori stiu happy. apoi daca ai cunoaste-o si tu ai fugii de ea rolling eyes. ne pune 2 daca chiulim? pai cum draq vine asta? de cand s-a ajuns de la o absenta la 2 pentru chiulit?straight face m-a luat in ochi de rau de anul trecut cand nu am vrut sa ma duc in excursie cu ea oh go on si ca clasa oh go on ca wai dc sa nu ma duc nu am cumva bani sau ceoh go on pai care e problema ei daca nu am vrt sa merg raised eyebrows. nu fi asa de sigur si nu vorbii daca nu ma cunosti. nu v-am intrebat daca sa pun mana pe carte sau nuwinking stiu ff bine ca trebuie sa invatwinking dar noh, prostia e legala, dar tu abuzezi de acest dreptwinking. atat am avut sa-ti zicwinking.

| PerfectAngel explică:

rolling on the floor) Bun deci asa o sa fac laughing Multumesc Deedeek si April! laughing

| ovidius a răspuns:

Faza să nu răspunzi la întrebări din încăpăţânare mi se pare o prostie.
Şi eu am avut profi pe care nu i-am suportat, dar for God's Sake, nu eşti nevoită să suporţi 24 din 24.
C'mon!

| stefyk97 a răspuns:

Doar raspunde si tu o data la o intrebare si o sa vezi ce uimita va fismug

| eu_2871 a răspuns:

Eu sunt perfect de acord cu LEMONSHU
Tu nu raspunzi pentru ca nu vrei ci pentru ca nu stii asa ca mai lasa tu faze de astea cu are ceva cu mine si nu te mai crede buricul pamantului, pune mana si invata

| MaDuulicii a răspuns:

Pai...de ce nu ii spui ca nu sti raspunsul? sau intreaba-ti colegii care este raspunsul si il zici tu astfel nu va mai repeta replica...sau cauti tu raspunsul nu mori daca citesti putin am dreptate?:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te mai la baie si fumeaza o nasoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaiii ce desteapta esti mancate-ar mama.pai de desteapta nu raspunzi, nu fiindca nu ai sti.nu o suporti? pai ce te aduce cu forta la scoala? stai acasa bre ca ea nu vine dupa tine.da pe tine cum te cheama? sa vad daca trebuie sa mori sau nu.ca pe mine ma cheama fat misto si-mi place viata.imi place si ANA.e nume biblic.al tau de la ce vine? pai mai perfecto stii ce? neamul prost se cunoaste si cand doarme.io zic sasi teribilismul,shtocaria si grandomania si sa pui mana pe carte, fiindca am avut si noi ceilalti profesori, mai mult sau mai putun agreati.dar si ei au avut de-alde noi mii.stii cum citeste un profesor clasa? dintr-o privire, si pe fiecare in parte ca in oglinda.asa ca nu mai crede tu ca esti tare, ca mai tarziu o sa spui doamne ce proasta am fost.maturizeaza-te.la ore trebuie sa iei note.de trecere.nu trebuie sa-ti iubesti neaparat profii.iar cu; ARE CEVA CU MINE, nu merge.catalogul vorbeste.si spune multe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i bucata profei si ramii repetenta s-o inveti minte.Ce se crede ea?

| TheHoRror a răspuns:

Spune-i si tu:''te cheama (nu stiu cum)? ca ar fi o mare tragedie''daca nu functioneaza o sa te mai ajut