| Lalala a întrebat:

Cum sa imi conving tatal sa ma lase la liceul pe care il vreau eu?crying El vrea sa ma duc la un liceu care trebuie sa ai peste 9.50 media si sigur nu intru...i.am zis mamei ca nu am medie si a zis ca vorbeste cu tatal meu dar iar o sa fie scandal in casa pentru ca asa a fost si la fratele meustraight faceI.am zis si ca ar fi mai bine sa ma duc undeva unde imi place si fac cu drag dar el a zis: lasa ca o sa iti placa si aicistraight facecrying

Răspuns Câştigător
| Bia8624 a răspuns:

Incerac sa ii explici ca nu ai medie si ca daca faci ceea ce vrea el nu ceea ce vrei tu nu rezolvati nimic...nici tie nu o sa-ti placa si daca nu intri si el o sa fie suparat. La urma urmei e viata ta si tu mergi la liceu nu el. Nu stiu...cred ca ai nevoie de tot ajutorul din partea mamei si fratelui.