| Begin101010 a întrebat:

Cum sa inteleg ce vreau sa devin?
ba vreau sa fiu medic, ba avocat, ba profesoara, ba nu stiu ce.
CuM sa-mi aleg profesia? Imi place limba romana, istoria, fizica.
acestea sint cele mai preferate! Sper sa ma ajutati)
Sint in clasa 8, dar mama vrea sa ma duc dupa 9 clase,daca la medicina sint si eu de acord, dar nu stiu cum o sa ma descurc!

Răspuns Câştigător
| Brunette67 a răspuns:

Păi trebuie sa intri pe pagina cea veche si sa dai raspuns castigator ...sau in fine ceva gen :d Dar din moment ce nmai poti intra nu.i nicio problemawinking Important e ca te.am ajutat! ( p.s scuze pentru ortografie, dar cateodata ma concentrez sa nu pierd ideea si scriu putin gresit )

2 răspunsuri:
| Brunette67 a răspuns:

Hei hei ^^! Pentru a fi bun in meseria pe care ai ales.o in primul rand trebuie sa iti placa. Exista o chemare pentru asta. Daca iti place sa ajuti oamenii. si sa faci fapte bune fi medic, daca ti cu drepateta si nu iti place ca cei nevinovati sa plateasca fi avocat si tot asa. Gandeste.te ce iti place si cu ce meserie se leaga si vei vedea ca vei reusi sa iti gasesti profesia potrivita!winking Sper ca te.am ajutat.Eu iti zic un calduros „Baftă " si sper sa fi draguta sa-mi acorzi fundita. Te puupiic! :*

| Begin101010 explică (pentru Brunette67):

Ms mult si scuze dar,,, azi mi-am facut aceasta pagina.
cum sa -ti acord fundita?

| Brunette67 a răspuns (pentru Begin101010):

Păi trebuie sa intri pe pagina cea veche si sa dai raspuns castigator ...sau in fine ceva gen :d Dar din moment ce nmai poti intra nu.i nicio problemawinking Important e ca te.am ajutat! ( p.s scuze pentru ortografie, dar cateodata ma concentrez sa nu pierd ideea si scriu putin gresit )