| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-mi dau seama daca sunt indragostita de el? Ca de la "a place",la "a iubi", e o diferenta nu? happy Poate ca nu e dragoste ceea ce simt pentru el,si imi va trece,nu ma voi mai gandi la el,poate e ceva temporar, trecator...:/

4 răspunsuri:
| PrettyLigiaAnka a răspuns:

Orice ar fi trebuie sa fi decisa cand alegi pe cineva, deoarece acela ar trebui sa-ti domine toata viata daca l-ai ales, asa este corect

| kiduţa18 a răspuns:

Așteaptă cam o lună și dacă vezi că nu-ți trece și simți fluturași când îl vezi, nu cred că e ceva trecător. Dacă-ți place află dacă-i place și lui și poate o să fiți împreună. Depinde de tine asta.

| AleFlory a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca si tine.Incearca sa te apropii de el cat se poate de mult, dar sa nu-l sufoci si incearca sa-i spui ce simti.