| ady_4274 a întrebat:

Cum sa nu imi mai fie frica sa ma bat nu stiu de ce dar ma tem uneori sa dau cu pumnul sau sa lovesc.
sunt inalt bine facut dar nu stiu ce am
Ma puteti ajuta?

19 răspunsuri:
| aLyNuSh a răspuns:

O sa dai tu singur, cand o sa te calce pe nervi la maxim.Si mie imi era frica sa dau la fata pana acu 2 ani, cand m-am batut cu unu si i-am rupt dintele laughing. De atunci dau numai la fata.

| masly a răspuns:

Dc? crezi ca ai o forta prea mare si tie frica sa nul omori?laughingsau tie frica ca dupa pumnul tau nu va simti nimiclaughing)nu trebuie sa dai cu pumnu decat atunci cad esti obligat... daca te poti stapani at e super ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa dai cu pumnu cand esti sigur pe tine si tu nu esti si de aia nu dai tie frica de ca va pati celalalt eu am invatat sa dau cu pumnu la boxbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alynu stiu fratimiu ce cauti paikea fratemiuhee hee. Ce tie frica de bataie nu credhee hee. Un dinte rupt mai bine decat un cuvant spushee hee. Dar vaza e ca mie nu mi-a fost frica sa dau decat pana la clasa a 5laughing. cand pe unu dintr-un pumn l-am bagat in banca, Dupa cand am crescut mai mare.Si am avut prima mea bataie ca adevarat chiar ca numai fata o ochiamlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man eu is a 6a si pana in a 5 mi-a fost is mi-e frica dupa m-am batut cu unu din cls acum 6 si am vazut ca datea bine si m-am enervat si i-am dat un pumn in stomac si sa potolit si dupa nu mai mi-a fost frica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiete cauta sa nu te bati sau sa provoci scandal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba tu nu te temi sa te bati ci te temi ca vei fei fi batut., lucru care pe tine te ingrozeste si te face ca atunci cand e vorba de bataie sa termuri sau chiar sa devii panicat. daca nu am dreptate contacteaza-ma! black_a3y_073

| Romeo1466 a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate,ai dreptate mie mi-e frică să nu primesc un pumn în maxilar și să cad jos, că știu că dacă r sa cad jos, e cam greu sa te ridici. Îmi poți da niste sfaturi cum sa scap de frica asta?

| Romeo1466 a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate,tot ce zici ai dreptate asta e frica Mea,că dacă e sa iau un pumn în maxilar și să cad jos, numai picioare și pumni imi iau, asta e frica Mea, mă poți ajuta sa scap de frica asta, trimite-mi cerere ca pe mine nu mă lăsa. mulțumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt fata si ma bath cat d ekat des laughing in fine nu asta conteaza de fiecare datha cand trebuie sa ma bath incep sa tremur cu toate ca stiu ca pot bate persoana respectiva... e o chestie psohologika oricui ii e frica cand e vorba de bathaie oh go on tot ce trebuie sa te calmezi daca poti daca nu.makar sa ai incredere in tinewinking

| Quokeepac a răspuns (pentru anonim_4396):

Se vede ca esti fata nu inteleg dc ai pus h dupa fiecare T...

| Romeo1466 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevărat frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contacteaz-ama fzb_97_4you si am sa-ti spun eu ce ai!

| TheHobbitHere a răspuns:

"bine facut" laughing))

| MasterSpirit a răspuns:

Kappa,tu esti un copil prost rau frate,cea mai proast raspuns,P.S : dai in barba, pica sigur, si iti faci tu curaj, oricum, daca e cv dai de frica si tot dai.

| icstrimb a răspuns:

Practica arte martiale. Orice stil. Ca sa prinzi tupeu, lasa adversarul sa te injure sau sa iti spuna ceva, si loveste`l. Doar asa prinzi tupeu. Si cine o sa te supere dupa il articulezi. De preferat ar fi un upercut stomac sa nu lasi semne sau niste directe in capul pieptului.

| al3ezzutzu a răspuns:

Apucate de un sport, lupte, sau ceva de genu si o sa prinzi tupeu... Si cu cat practici mai mult, cu atat te perfectionezihee hee...

| Zen_7127 a răspuns:

O sa iti fie greu sa dai... singura ta problema e tupeul...
din ce ne zici ne arati ca nu ai tupeu nu esti sigur pe tine tongue remediu pentru tupeu nu prea este trebuie sal ai de cand esti micwinking

| KaPpa_6248 a răspuns:

Eu eram in clasa a 7 si eram cel mai prapadit baiat cand ma bateam tremuram tot imi era frica tremuri nu sti ce sa faci incerci sa veti da nu poti eu in clasa a 7 m-am batut cu unul dea 8 desi cand a venit m-a impins nu stiam cei cu mine imi era frica cand i-am dat un genunchi in familie si un pumn in stomac o cazut eu zic ca cea mai dureroasa lovitura cand dati in stomac dati cu toata forta si rasuciti pumnu