| KostyCool a întrebat:

Cum sa o conving pe fata care imi place sa stea cu mine? Am mai stat cu ea si acum cateva saptamani, dar nu a mers.Eu acum nu stiu daca ii mai place de mine dar in fiecare ora de la scoala se uita la mine si se da la mine.Cum as putea sa stau din nou cu ea? FUNDA si Vot; x1

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Pai,daca zici crezi ca nu ii mai place de tine cel mai bine ar fi sa o intrebi direct.Incercati sa reluati relatia(daca zici ca se uita si se da la tine inseamna ca inca te place). Probabil, dupa o perioada mai lunga o vei convinge sa stea cu tine din nou.Totusi nu o presa, ai rabdare, posibil sa stai o viata cu ea.O sa te plictisesti de ea big grin.Bafta,sper ca te'am ajutat.