| AndreaTedra a întrebat:

Cum sa prind..curaj? Plac un baiat..imi e rusine sa il privesc si sa trec pe langa el. VA ROG
Ajutati-ma.
Multumesc
Funda

2 răspunsuri:
| Jaegerjaquezz a răspuns:

Buna, mergi pe langa el, si prefate ca iti pica ceva din mana ceva care sa nu se sparga /rupa si daca este un baiat cum se cade, iti va ridica obiectul de jos, si atunci ai ocazia sa intri in vorba cu el sa ii multumesti, sa mergeti in aceiasi directie, si poate iti va face o oferta de iesit undeva amandoi, sau poate chiar tu happy