| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa slabesc intro saptamana cu 15 kg?

Răspuns Câştigător
| dyckă a răspuns:

Nu incerca asa ceva sun niste prostii sa-r putea sa te afecteze un timp daca slabesti de odata incearca treptat mananca ma-i multe fructe si legume
seara inainte de culcare mananca cate un mar s-au doua renunta la mancarurile cu grasimi inlocuieste painea alba cu paine neagra renunta la carnuri,
hamburger, hotdog, pitzza, mancaruri de fast food si dulciuri.SI s-ar putea intr-o sapt sa da-i jos 3-4 kg s-au chiar ma-i mult depinde de organismul fiecaruia.

13 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E prea mult 15 kg intr-o saptamana, nu poti

| Visionfree a răspuns:

Nu-i asculta pe astia, las-o naibii de sanate, aspectul e mai important, sanatate iti trebuie tie.

Ciorba de varza, doua saptamani, 14 kg mai putin(s-ar putea sa resimti usoare ameteli).

| Azre a răspuns:

Poate să-ți tai o mână un picior ceva.
Nu ai cum să slăbești peste noapte.
Totul se face treptat până în maxim 3-4 kg!

| michelia a răspuns:

Pentru 15 kg iti trebuie 3-4 luni si o dieta adecvata incit sa nu mai pui la loc kilogramele pierdute.
Daca accepti termenul iti pot sugera dieta.
E asurd sa crezi ca poti slabi 15 kg intr-o saptamana.

| anonim_4396 explică (pentru michelia):

Da

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te rog spune-mi

| unangeaveccoeurcasse a răspuns (pentru michelia):

Eu il accept, imi spui si mie dieta?

| michelia a răspuns (pentru unangeaveccoeurcasse):

Pune intrebarea si ca sa fiu mai precisa in raspuns, specifica acolo cite kg vrei sa slabesti ( fara termen).

| unangeaveccoeurcasse a răspuns (pentru michelia):

Intr 5 si 10 kg

| TheCrisLv20 a răspuns:

Daca sa nu maninci nimic timp de 7 zile poti sa slabesti cu 7 kg.

| anonim_4396 explică (pentru TheCrisLv20):

Mersi

| Crisotemi a răspuns:

Nu poti
^^ vrei sa devii anorexica?

| anonim_4396 explică (pentru Crisotemi):

Nu