| anonim_4396 a întrebat:

daca mannc cam o masa pe zi, beau 2 cesti de ceai verde si alerga cam 4 km pe zi(2 la pranz, 2 seara) cam cat slabesc intro saptamana? Multumesc anticipat! FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

O masa pe zi? laughing o sa te ingrasi si mai rau. si de unde energie sa alergi de doua ori pe zi?
Mananca 3 mese, bea 2 litri de apa, alearga si gata.

| kyliejenner a răspuns (pentru kyliejenner):

Micul dejun trebuie sa fie cel mai consistent. iar la cina cea mai putina mancare. si nu manca dupa 8 seara

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Nu este exclus sa slabesti, dar masa aceea, trebuie sa nu contina grasimi si carne, eventual soia, ca inlocuitor al carnii!

| FloareAlbastra123 a răspuns:

Totul depinde doar de organismul tau.fiecare organism este constituit altfel si ardel diferit grasimile dar ar trebui sa ai 2 mese pe zi, altfel, o sa ajungi sa nu ai forta pentru nimic