| yrynush a întrebat:

Cum sa slabesc? nu mananc dupa ora 6, mananc o data pe zi, beau 2 litri de apa pe zi si fac si sport. deci cum sa slabesc? ce mai pot face?laughing

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DanielaIoana a răspuns:

Degeaba bei 2 litri d apa p zi. crede-ma k nu te ajuta cu nimic. cel mai bine mananca cel putin 3 mese pe zi ( nu grase - cu mult ulei cu unt. si altele ), mananca fructe multe. redu dulciurile. dimineata o cana cu lapte cu cereale integrale si seara ( nu neaparat inainte d 6 ) poti papa ceva cu carne. daca te infometezi mai rau faci... incearca sa faci mult sport. sa alergi. sa faci abdomene. incearca sa nu stai prea mult la pc ( sa nu stai p loc. adica daca stai juma d zi la pc si mai j papi. apooooiiiiii se pune p burtica ) big grinDDbig grinDDD j cine te place te place asa cum esti :*:*:*

| yrynush explică (pentru DanielaIoana):

da dar eu nu pot sa mananc decat o data pe zi pentru ca de dim sunt la liceu si nu pot sa mananc de dimineata si mananc pe la vreo 3 -4 si apoi gata ca vine 6 si nu ma mananc adica eu nu ma infometez thinking o sa innebunesclaughing)))

| DanielaIoana a răspuns (pentru yrynush):

Si la scoala nu papi nimica nimica? esti usor d intretinut laughing ia si mananca k ajungi sa cantaresti 3 grame. nu manca grasimi. in rest papa ce vrei uh. si nu multe dulciuri. nu uita d foarte mult sport. sau incearca sa faci cursuri d innot. iti pune in miscare toti muschii

| Iuly7989 a răspuns:

Nu mai manca seara ci mananca neaparat dimineata si amiaza