| Iulianaiuli78 a întrebat:

Cum să trec peste mai repede dacă m-a lasat pentru fosta lui, relația lor avand 4 ani si eu nu stiam am aflat dupa, nu o să il mai am niciodată... el se distrează si eu sufăr...
La început părea totul așa frumos nici nu stiam de existență ei, dar după peste 3 luni se purta ciudat.
. credeți că e posibil să se mai întâmple asta în relația lui sa se plictisească repede? Relațiile de 3-4 ani se ajunge la monotonie repede? ...sau doar obișnuită
Există Karma?

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Bună.
Îmi pare rau sa vad ca sunt persoane care suferă și de care alții își bat joc.
"Roata se întoarce!", nu spera să se despartă pentru a-l avea tu din nou, o v-a mai face!
Idee e să-ți dovedești ție ca ești puternica, să depășești și sa începi o viata nouă fără el.
Concentrează te asupra evoluției și dezvoltării personale prin activități cu prietenii, activități cu familia, încercând lucruri noi sau încercând sa cunoști pe altcineva.
Vorbește cu cineva, descarca-te, asculta muzica! Face bine.
Capul sus și încearcă sa oferi importantă calității, nu cantității!
O seara frumoasa și sper sa fi bine!

| Iulianaiuli78 explică (pentru CiobotaruValentin):

Posibil să o facă cu alte fete pe viitor să vorbească din când în când cu ele, dar tot să fie cu ea.

| Iulianaiuli78 explică (pentru CiobotaruValentin):

Voia să scrii " o v-a mai face "sau "nu o v-a mai face"