| Iulianaiuli78 a întrebat:

Cum să trec peste mai repede dacă m-a lasat pentru fosta lui, relația lor avand 4 ani si eu nu stiam, am aflat dupa, nu o să il mai am niciodată? El se distrează si eu sufăr...
La început părea totul așa frumos, nici nu stiam de existență ei, dar după peste 5 luni se purta ciudat.
Credeți că e posibil să se mai întâmple asta în relația lui să se plictisească repede? Relațiile de 3-4 ani ajung la monotonie repede?
Unde e Karma?

Răspuns Câştigător
| Continchiscontsters a răspuns:

Există Dumnezeu și el după faptele noastre fiecăruia dintre noi pe lumea asta data de el și viața asta dată de el o să ne iasă în cale fiecare faptă făcută spusă zisă pe lumea asta o s-o plătim nimeni nu pleca ne achitat și ne plătit așa cum am venit așa ne vom întoarce cu toți Dumnezeu îți cunoaște inima îți știe sufletul durerea pe care o ascunzi și o trăiești... El vede El aud El știe crede în el cu Adevărată.

8 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

4 ani o relație este enorm de mult la un băiat sau bărbat între 17 ani și 28 - 30 de ani.

| Iulianaiuli78 explică (pentru anonim3247):

El are 21 eu 23 ea 20

| anonim3247 a răspuns (pentru Iulianaiuli78):

Dacă el a continuat 4 ani relația asta înseamnă că el a iubit-o foarte mult pe cea la care s-a întors acum.

| Iulianaiuli78 explică (pentru anonim3247):

Da,el stătea pe străzi la 17 ani în străinătate, după a cunoscut-o pe ea... și ia schimbat viața, el are tot ce are datorită ei, si familei ei. După când s-au despărțit anul asta, eu voiam să îl ajut si famila mea la fel "spunând", ai intrat ca o lumină în viața mea și nu o să te las niciodată ". deci asta e toată vrajală cu ei, dar s-au împăcat când mă așteptam cel mai puțin, si mă lasat
baltă pe mine si famila mea

Dar nu înțeleg de ce mă mai cauta deși se
împăcase cu ea.
Menționez că atunci când l-am cunoscut a spus că a avut mai multe relații nu doar pe ea.

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Iulianaiuli78):

Băiat sincer

| haileewatson a răspuns:

Invata sa te iubesti singura si nu o sa mai ai nevoie de barbat care sa iti dea validare si dupa care sa suferi.
Astea-s copilarii

Iar el e clar ca o iubeste pe fosta. Daca voia sa fie cu tine nu se intorcea la ea!

Tu trebuie sa inveti sa mergi mai departe.

| Iulianaiuli78 explică (pentru haileewatson):

Ei stau in aceași casă si el m-a mintit că stă la un prieten...dar nu sunt logodiți sau afișați pe rețele... mă lăsat când am aflat de ea, după am aratat si ei mesajele, el a zis ca il doare fix undeva de noi 2, după iar am aratat ei mesajele, e atunci numai voia să audă de mine.

| AmandinaDragan a răspuns:

Daca te iubeste o sa se intoarca la tine. Ce mare treaba? Schimba aparatul si gata.