| adelinocb a întrebat:

Cum scap de o cicatrice de pe fata? Am încercat cicatrix și mi-a fost puțin de folos. Dacă ma duc la laser îmi trece definitiv? Dau funda pup

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ce fel de cicatrice?
De la ce?

| adelinocb explică (pentru Andreeush):

Intervenție chirurgicală. Cicatricea e pe obraz și nu e adânca. ma gândeam ca poate exista vreo metoda in afara de laser

| Andreeush a răspuns (pentru adelinocb):

În afară de laser nimic nu te ajută la îndepărtarea unei cicatrici de la o intervenție chirurgicală.
E recentă?

| adelinocb explică (pentru Andreeush):

S-a întâmplat pe 21 Decembrie 2019. Are 3 luni. Stii cumva dacă mai rămâne ceva din ea după ce merg la laser?

| Andreeush a răspuns (pentru adelinocb):

Ar trebui să mai aștepți un pic.

| Donsavas a răspuns:

Intreaba un dermatolog!

| DuckDodgers0 a răspuns:

Depinde de adancimea cicatricii, mergi la medic si iti va spune cum trebuie sa faci, desi