| titicristina21 a întrebat:

Cum scap de parul din nas? iar daca te epilezi cum e mai bine? cu care aparat nu ti creste asa mult par?

5 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Te duci la salon si iti ia cu ceara parul ala inestetic. (cu betisor si ceara, nu stiu cum sa iti explic, gasesti pe yt procedura)

| whatevernvm a răspuns:

Bagi cutitul

| DryIce a răspuns:

Daca tai un fir de par in locul lui vor creste 2 fire si mai lungi si mai groase, dar asta in timp. Daca smulgi un fir cu ceara va creste tot un fir da mai incet. Nu zic sa mergi la cosmetica sa-ti traga firele din nas rolling on the floor LMAO

| suntserios a răspuns (pentru DryIce):

Da e balaur? ii tai un cap si cresc 2?

| DanielDavid a răspuns:

Parul nu creste mai repede daca-l tai, ci doar mai ascutit si diferit doar impresia este ca creste mai repede. laughing. :v