| elizabeth a întrebat:

Cum scap de stres si de nervii din timpul zilei?

Răspuns Câştigător
| Psihiatra a răspuns:

Prin relaxare.5 minute in aer liber sau pe o banca in parc cu o carte in mana pot face minuni

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Gândește-te că toate situațiile care te enervează sau te stresează sunt niște exerciții de voință- zâmbește, fii amabilă chiar dacă simți că explodezi, respiră. Mai devreme sau mai târziu toate problemele se rezolvă ți la ce ajută oare nervișorii? De asemenea, gândește-te că roata se întoarce și nu ți-ar plăcea să te afli prin preajma unor oameni nervoși.
Să ai o zi cu zâmbet!