| blackcat278x a întrebat:

Cum se comporta un baiat cand te place?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Se baga in seama, iti ia apararea, iti zambeste. Depinde de la baiat la baiat, dar toti care te plac te vor cat mai aproape, cauta sa iti atraga atentia.

| daiana a răspuns:

Buna! happy
un baiat cand te place iti acorda atentie, se uita frumos la tine, vorbeste multe chestii cu tine, el te baga primul in sema, e mai rosu la fata, adica sub presiune, se ofera sa te ajute, isi face griji pentru tine.
sa ai o zi frumoasa. love struck

| Ioana_2144 a răspuns:

Pai sa nu te astepti sa-ti dea flori si sa te plimbi cu el sa sty ca unii baieti iti acorda si atentie (doar unii baieti) ca in ziua de azi iti da o palma (in gluma ) ca sa il bagi in seama sa sty ca si eu si cu un baiat ne batem dar in gluma nu sa ii dau un pumn sai cada dinti in gluma o palma usoara un picior laughing si sa sty ca am aflat ca baiatrul cu care ma bateam ii place de mine dar acum numai stiu daca ma place da in fine... sa sty ca uni baiety sunt altfel unii se comporta frumos cu tine si iti da atentie iar alty iti o palma usoara doar ca sa-l bagi in seama